Unikalność i wyróżnianie się z tłumu to metoda na wyrażenie siebie. Można to robić na wiele sposobów.

Jedni farbują włosy na szalone kolory inni manifestują się swoim ubiorem. Jedna i druga metoda jest dobra i nieskomplikowana. Wyrażenie siebie poprzez ubiór jest jednak zdecydowanie prostsze. Na rynku mamy wiele firm, które zajmują się nadrukowywaniem odzieży i umieszczanie na nich różnych grafik i sloganów.

Proste metody

Najprostszą metodą umieszczania nadruków na koszulkach jest sitodruk. W mocnym uproszczeniu polega to na tym, że nadruki nanoszone są na tekstylia za pomocą matryc wykonanych z gęstej siatki, przez którą farba jest przeciskana za pomocą rakli. Jest to bardzo powszechna i tania technologia, dlatego koszt zamówienia jednej koszulki indywidualnie zaprojektowanej przez nas samych nie jest wysoki i dla tego jest tak bardzo powszechny.

Lepiej i bardziej nowocześnie

Do bardziej nowoczesnych metod nadruków na odzieży, możemy zaliczyć haft komputerowy lub druk cyfrowy DTG. Ten pierwszy polega na haftowaniu danego obrazu czy sloganu przy pomocy programu komputerowego. DTG z kolei to najnowocześniejsza metoda i najmniej rozpowszechniona. Pozwala na wykonywanie nadruków w wysokiej jakości, na którą standardowy sitodruk nie może sobie pozwolić. Jak widać, możliwości mamy mnóstwo i pozostaje nam wybrać tę idealną dla nas. Warto zwrócić uwagę, że każda metoda nadruków na odzież, charakteryzuję się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na spieranie kolorów podczas czyszczenia. Nie są to typowe jednorazówki.