Każdy z nas chyba widział wieloosobowe demonstracje czy pochody ludzi w jednakowych koszulkach z takim samym nadrukiem. Jest to bardzo dobra opcja przekazania swoich racji lub reklama swojej usługi, lub produktu.

Trwała i mobilna forma reklamy czy naszego przesłania. Zdecydowana większość tych koszulek nadrukowana jest przy wykorzystaniu technologi sitodruku, czyli tak, że nadruki nanoszone są na tekstylia za pomocą matryc wykonanych z gęstej siatki, przez którą farba jest przeciskana za pomocą rakli.

Duże możliwości

Sitodruk to tylko jedna z metod wykonywania nadruków na odzieży. Wraz z rozwojem technologii powstały takie metody jak haft komputerowy polegający na odwzorowaniu motywu na materiale ściegami hafciarskimi przy pomocy programu i uchodzi za najbardziej szlachetną metodę i jedną z najtrwalszych, odpornych na ścieranie i przebarwienia. Z kolei sublimacja to ciekawa metoda, którą można stosować na każdym rodzaju tkaniny. Specjalna farba pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia na stałe wnika w strukturę materiału.

Wysoka rozdzielczość

Jeżeli zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości zdjęcia na naszym nadruku, pozostaje tylko metoda druku cyfrowego DTG, czyli Direct to garment-bezpośrednio na ubranie. Jest to jedna z najnowocześniejszych technik zdobienia odzieży bawełnianej. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą drukować zdjęcia lub bardzo szczegółowe wzory na odzieży. Jak widać możliwości jest sporo, wystarczy wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada.