Pewnie każdy z nas miał pewnie pomysł na ciekawą koszulkę z zabawnym obrazkiem a w ofercie sklepowej nie mógł nawet znaleźć niczego o zbliżonej tematyce niż swój pomysł.

W dzisiejszych czasach te problemy odeszły w zapomnienie, wszystko dzięki ogólnie dostępnej metodzie nadruków na odzieży sitodrukiem. Na rynku jest wiele firm specjalizujących się w tego typu usługach.

Co tylko chcesz

Dostępna technologia pozwala na wykonanie jakiegokolwiek nadruku na koszulce, ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnie i ustawa o zachowaniu praw autorskich. Czyli nie możemy używać zastrzeżonych znaków towarowych. Druk cyfrowy DTG pozwala na wykorzystanie i nadrukowanie na odzież obrazków i zdjęć o wysokiej jakości. DTG jest skrótem od Direct to garment, czyli bezpośrednio na ubranie. Dzięki tej metodzie wybrane przez nas kompozycje nie tracą na jakości po nadrukowaniu na koszulkę.

Nowoczesność i tradycja

Haft komputerowy to metoda polega na odwzorowaniu motywu na materiale ściegami hafciarskimi przy pomocy programu komputerowego. Swoiste połączenie tradycji z nowoczesnością. Odzież nadrukowana w ten sposób cechuję się najwyższą odpornością nadruku na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy płowienie kolorów podczas prania. Jak widać możliwości jest sporo, kwestia wybrania dla siebie najlepszej metody wykonania naszej koszulki innej niż wszystkie. Nadruki na koszulkach mogą być różne, kreatywne lub z jajem. Koszulki wykonane w ten sposób mogą być również idealnym prezentem na każdą okazję.